Współpraca

Strona suwalkiarena.pl jest projektem prywatnym i nieoficjalnym, tworzonym własnym nakładem czasu i środków finansowych. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę i wsparcie.

Osoby prywatne

Interesujesz się sportem i aktualnymi wydarzeniami odbywającymi się w hali Suwałki Arena?

Dysponujesz ciekawymi materiałami (zdjęcia, filmy, teksty) związanymi z tym obiektem?

Chcesz zaprezentować swoje treści szerszemu gronu odbiorców?

Napisz do nas, chętnie porozmawiamy o szczegółach.

Firmy i instytucje

Strona suwalkiarena.pl stale zyskuje na popularności i skupia użytkowników zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami odbywającymi się w obiekcie tworząc w ten sposób idealne miejsce na reklamę i promocję z dopasowaną grupą odbiorców.

Treści publikowane na stronie przygotowywane są w rzetelny i profesjonalny sposób z dbałością o szczegóły i szatę graficzną.

Prowadzone są poza tym strony w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter), zapewniając jeszcze większy zasięg udostępnianych materiałów.

Możliwe formy współpracy i reklamy:

  • reklama banerowa,
  • wpisy sponsorowane,
  • newsletter,
  • reklama w mediach społecznościowych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu. Ceny reklam i kampanii podamy po analizie Państwa oczekiwań.

Współpraca przy tworzeniu strony

Jeżeli interesujesz się wydarzeniami organizowanymi w hali Suwałki Arena i/lub posiadasz informacje, których tutaj nie ma, a są ważne lub interesujące, zapraszamy do współpracy przy tworzeniu strony. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju treści: artykuły, zdjęcia, filmy itp.

Firmy eventowe

Napisz do nas także, jeżeli reprezentujesz firmę eventową i chcesz udostępnić w kalendarzu informację o Twoim wydarzeniu.

Napisz do nas, aby porozmawiać o szczegółach.

Suwałki Arena