Hala widowiskowo-sportowa Suwałki Arena i odbywające się w niej wydarzenia (mecze siatkówki, koncerty, występy kabaretowe) wciąż zyskują na popularności i rośnie ilość pytań z nimi związanych. Poniższy wpis ma na celu zebranie najważniejszych, rozproszonych informacji i zaprezentowanie ich w przejrzystej formie.

Suwałki Arena – adres

Hala Suwałki Arena znajduje się w Suwałkach, w pobliży Stadionu Piłkarskiego Wigry Suwałki przy ul. Zarzecze 26. Do kompleksu należy także Hotel Wigry oraz Eurocamping. Wszystkie obiekty zarządzane są przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. W pobliżu obiektów znajduje się Zalew Arkadia.

Suwałki Arena – mapa

Suwałki Arena – pojemność

Pojemność hali Suwałki Arena może wahać się w zależności od rodzaju organizowanego w niej wydarzenia. Największą pojemność hala zyskuje np. podczas koncertów, gdzie miejsca siedzące lub stojące znajdują się na płycie, która to natomiast podczas różnego rodzaju rozgrywek nie jest dostępna dla publiczności. Jak informuje OSiR Suwałki, w roli sali widowiskowo-koncertowej, hala ma 2121 miejsc siedzących dla widzów. Chociaż podczas niektórych wydarzeń halę odwiedzało nawet ponad 3000 osób.

Suwałki Arena – sektory

Hala Suwałki Arena podzielona została na 5 sektorów (A, B, C, D, E) oraz sektor VIP. Rozkład sektorów i miejsc pokazują doskonale poniższe grafiki.

Suwałki Arena – sektory
Suwałki Arena - sektory
Suwałki Arena – sektory (źródło: royalconcert.pl)

Suwałki Arena – bilety

Bilety na poszczególne wydarzenia, koncerty, mecze siatkówki itp. można kupić przede wszystkim bezpośrednio u organizatorów lub na stronach z biletami, np. biletyna.pl lub biletyarena.pl. Strona suwalkiarena.pl nie prowadzi sprzedaży biletów i nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez lub OSiR Suwałki.

Suwałki Arena – koncerty, wydarzenia, repertuar

Strona suwalkiarena.pl jest na chwilę obecną jedynym miejscem, gdzie można znaleźć aktualny i pełny repertuar wszelkiego rodzaju wydarzeń. Znajdziemy go w zakładce Kalendarz. Zapraszamy do obserwowania naszej strony na FB, tam zawsze znajdziecie aktualne i rzetelne informacje oraz aktualności.

Zdjęcie wyróżniające: DroneUp.pl – usługi dronem

Author

Suwałki Arena - strona nieoficjalna. Aktualności, informacje o wydarzeniach sportowych, koncertach, terminy, galerie zdjęć, filmy.

Komentarze: 1

Skomentuj