Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Biegaj z RESO! – bezpłatne treningi biegowe

27/02/2020 @ 19:00 - 20:00

Wspólnie z RESO Europa Service głównym sponsorem festiwalu biegowego RESO Suwałki Półmaraton, zapraszamy do cotygodniowych treningów biegowych pn. „BIEGAJ Z RESO”.

Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami treningu biegowego dla początkujących i zaawansowanych w okresie przejściowym będą odbywać się w małej sali w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26. Zapraszamy w każdy czwartek o godz. 19:00.

Treningi prowadzone są przez instruktorów, którzy wskażą kierunek przygotowań do startu podczas RESO Suwałki Półmaraton.

Szczegóły

Data:
27/02/2020
Czas:
19:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/525171771433106

Komentarze: 1

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.