Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Browar Północny Fight Night

15/02/2020 @ 19:00 - 23:59

Już wkrótce na Suwałki Arena. Browar Północny Fight Night. Bądźcie z nami.

Pytacie nas o szczegóły, a więc najwyższa pora, żeby je zdradzić! Już 15 lutego na Suwałki Arena czekają nas ogromne, sportowe emocje. Browar Północny Fight Night to impreza mająca na celu promocje zawodników pochodzących z Suwałk, ale nie tylko.

👉 Nasza gala to 9 walk w formule MMA. Wystąpi w niej 5 suwalskich zawodników: Karol Żołowski, Daniel Biłbak, Damian Biłbak, Damian Bujkowski i Dawid Zubrzycki.

👉 Podczas gali wystąpi dla Was nasza muzyczna gwiazda wieczoru. Dodatkowo obecny będzie z nami gość specjalny. Te nazwiska ujawnimy już niebawem, ale gwarantujemy, że będzie naprawdę ciekawie!

Na stronie dostępna jest lista wszystkich walk i zawodników.

Szczegóły

Data:
15/02/2020
Czas:
19:00 - 23:59
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1494933140646221

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, 16-400 PL
+ Google Map

komentarze 3

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.