Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piotr Rubik – Jubileusz 25 lat na scenie – koncert w Suwałkach

29 maja @ 19:00 - 21:30

Piotr Rubik - Jubileusz 25 lat na scenie - koncert w Suwałkach

Już 29.05.2022 roku o godz. 19:00 na hali Suwałki Arena odbędzie się jubileuszowy koncert Piotra Rubika! Piotr Rubik –  bilety na koncerty są już dostępne.

Wraz z Piotrem Rubikiem i zespołem muzycznym na scenie zaprezentują się cenieni polscy soliści: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Michał Gasz i Marcin Januszkiewicz.

Piotr Rubik – koncert Suwałki

Jubileuszowy koncert Piotra Rubika z okazji 25 lat na scenie to wyjątkowe muzyczne spotkanie. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną największe przeboje w wykonaniu wybitnych solistów, zaprezentują oni zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje znanych nam utworów.

Piotr Rubik opowie publiczności ciekawe i zabawne historie związane z powstawaniem poszczególnych utworów, a może nawet wciągnie publiczność do wspólnego ich śpiewania.

Piotr Rubik – ceny biletów

Ceny biletów na koncert Piotra Rubika w Suwałkach wahają się między 99 zł a 249 zł w zależności od wybranej strefy.

Piotr Rubik - ceny biletów

Szczegóły

Data:
29 maja
Czas:
19:00 - 21:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.ebilet.pl/klasyka/koncert/piotr-rubik/?city=Suwa%C5%82ki

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
Strona internetowa:
https://suwalkiarena.pl

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.