Komunikat dot. sprzedaży biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego

W dniach 17-18 września 2021 roku odbędzie się XII Memoriał Józefa Gajewskiego. Do Suwałk zawitają drużyny rywalizujące na co dzień w PlusLidze oraz aktualny Mistrz Ukrainy – Barkom Kazhany Lwów. Impreza będzie bardzo symboliczna, gdyż do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” nareszcie powrócą kibice.

Ślepsk Malow Suwałki informuje, że sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie miała charakter wyłącznie stacjonarny, czyli nie będzie prowadzona elektronicznie. Co ważne: publiczność zgromadzona w Hali “Suwałki Arena” będzie mogła ją wypełnić do 75% wszystkich miejsc.

Ile kosztują wejściówki?

Wejściówki na Memoriał będą do nabycia w formie biletów całodniowych, a ich cena wyniesie 10 złotych/dzień. Nie obowiązują przy tym zniżki i rabaty, a dzieci do lat 7 będą mogły wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie, z zaznaczeniem braku miejsca siedzącego.

Gdzie kupić bilety?

Przedsprzedaż biletów na Memoriał Józefa Gajewskiego będzie prowadzona już w dniach 15-16 września, w godzinach 15:00-17:00, w kasach biletowych przy głównym wejściu do Hali “Suwałki Arena“. Sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego w pierwszym dniu wydarzenia rozpocznie się o godzinie 14:00, a w drugim dniu o godzinie 11:00, również w kasach biletowych znajdujących się przy głównym wejściu do “Suwałki Arena”.

Organizator prosi o przestrzeganie następujących regulaminów imprezy:

Regulamin Sanitarno-Epidemiologiczny – kliknij tutaj

Regulamin Imprezy Masowej – kliknij tutaj

Harmonogram XII Memoriału Józefa Gajewskiego

17 września (piątek)

17.00 – Ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego
17:30 – Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Barkom-Każany-Lwów
20:30 – Mecz Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

18 września (sobota)

13:00 – 15:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
15:30 – 17:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
17:45 – 18:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

W programie wydarzenia przewidziano również oficjalną prezentację drużyny Ślepska Malow Suwałki. Kibice zgromadzeni na trybunach Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” będą mogli zobaczyć “na żywo” następujące zespoły:

Barkom Kazhany Lwów – ukraiński klub siatkarski z Lwowa, aktualny mistrz Ukrainy.

Indykpol AZS Olsztyn – klub siatkarski z siedzibą w Olsztynie, pięciokrotny Mistrz Polski i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski.

Trefl Gdańsk – klub siatkarski z Gdańska, wicemistrzowie Polski w sezonie 2014/2015 oraz brązowi medaliści PlusLigi w sezonie 2017/2018, dwukrotni zdobywcy Pucharu Polski (2015, 2018) oraz zdobywcy Superpucharu Polski (2015).

Ślepsk Malow Suwałki – gospodarze turnieju, siódma drużyna PlusLigi w sezonie 2020/2021. Zwycięzcy jubileuszowego X Memoriału Józefa Gajewskiego w 2019 roku.

Transmisja do obejrzenia na Polsat Sport.

Źródło: Biuro Prasowe MKS Ślepsk Malow Suwałki

Author

Suwałki Arena - strona nieoficjalna. Aktualności, informacje o wydarzeniach sportowych, koncertach, terminy, galerie zdjęć, filmy.

Skomentuj