Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Knockout Boxing Night 12

29/08/2020 @ 18:30 - 23:30

PLN45
Knockout Boxing Night 12

Grupa KnockOut Promotions nie zwalnia tempa! Jeszcze nie opadły emocje po gali KBN 11, a już 29 sierpnia w Arenie Suwałki odbędzie się kolejna gala Knockout Boxing Night! W walce wieczoru długo wyczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado! KnockOut Boxing Night bilety na galę boksu w Suwałkach już w sprzedaży.

Popularny „Striczu” wraca po 14 miesiącach rozbratu z boksem. W czerwcu ubiegłego roku przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony! Jego przeciwnikiem będzie Sasha Yengoyan. Ormianin o przydomku „Bestia ze wschodu” to bardzo solidny zawodnik, który nigdy nie przegrał przed czasem, a ponad połowę z 44 wygranych walk skończył przed czasem.

Łącznie czeka nas 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego. Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto!

Wejście od 17:30

Cena biletow: od 45 zł

 

Szczegóły

Data:
29/08/2020
Czas:
18:30 - 23:30
Koszt:
PLN45
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
Strona internetowa:
https://suwalkiarena.pl

Organizator

Knockout Promotions

Komentarze: 1

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.