Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Musical Grease

05/06/2020 @ 19:00 - 21:00

GREASE?
TO ROZTAŃCZONE LATA 50-TE!
SKÓRA, FURA I ROCK AND ROLL!
Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach – niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie. Fantastyczna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. “You Are The One That I Want”, “Summer Nights” i wiele innych. Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 – te! “Grease” to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton – John. To jeden z najbardziej kultowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu). Podczas spektaklu będzie można podziwiać oryginalną, dwupiętrową scenografię, fantastyczne stroje z lat 50′ ,oraz wspaniałą grę świateł. Do tego wszystkiego usłyszymy wszystkie , znane z musicalu piosenki w polskich wersjach językowych
To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy !!!
Bilety już do nabycia na portalu:
https://kup.biletyarena.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=11&idt=f7259398a9c2d4ccc598daae22963853
oraz w Suwałkach:
Bayer Media
ul. Ks. Zawadzkiego 2, Ip. lok. 1.2 (Serce Suwałk)
16-400 Suwałki
tel. 87 566 62 10

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, 16-400 PL
+ Google Map

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.