Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Knockout Boxing Night 16

17/07/2021 @ 18:30 - 22:00

Knockout Boxing Night 16

Grupa Knockout Promotions powraca do województwa podlaskiego! Już 17 lipca 2021 r., w Suwałki Arena odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16, podczas której do ringu ponownie wejdzie Krzysztof Diablo Włodarczyk, natomiast w walce wieczoru zobaczymy Fiodora Czerkaszyna. Knockout Boxing Night 16 bilety na galę boksu w Suwałkach już w sprzedaży!

Knockout Boxing Night 16 szczegóły

W walce wieczoru zobaczymy Fiodora Czerkaszyna – jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie. Król nokautu wraca na ring i zapowiada efektowne zwycięstwo nad Argentyńczykiem Damianem Bonellim, który dał się poznać polskim kibicom m.in. z walki z Maciejem Sulęckim. To prawdopodobnie ostatni sprawdzian Fiodora przed wyprawą za ocean. Polsko-ukraiński diament celuje w tytuł mistrza świata.

Fanki i fani, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej „Suwałki Areny” oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 i sport.tvp.pl) będą świadkami powrotu między liny dwukrotnego mistrza świata, Krzysztofa ‘Diablo’ Włodarczyka. Po kilkunastu miesiącach rozbratu z boksem popularny ‘Diablo’ szlifuje formę pod okiem nowego trenera, Andrzeja Liczika i zapowiada solidny boks z mocnym zakończeniem.

W ringu zaprezentują się również: czołowy polski półciężki – Marek Matyja, niezwykle popularny Ostrołęcki Taran – Przemysław Zyśk oraz obdarzony nokautującym ciosem – Kamil Bednarek. Czeka na nas łącznie 7 pojedynków boksu zawodowego!

Zapraszamy do województwa podlaskiego na prawdziwe pięściarskie święto!

Knockout Boxing Night 16 bilety VIP

Bilety VIP gwarantują najlepszą widoczność ringu oraz dostęp do cateringu i napojów w VIP Roomie.

Termin ostatniego wydarzenia z dostępnymi biletami: 2021-07-17

Szczegóły

Data:
17/07/2021
Czas:
18:30 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Strona internetowa:
https://sklep.ebilet.pl/99923616732282895

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
Strona internetowa:
https://suwalkiarena.pl

Organizator

Knockout Promotions

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.