Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Suwałki | Polska Noc Kabaretowa 2020

29 listopada @ 17:00 - 20:30

29.11.2020 Suwałki (godz. 17:00)
Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

▪️ Informacje i bilety:
www.kabaretowebilety.pl oraz bezpośrednio tutaj ⤵️
https://kabaretowebilety.pl/suwalki-polska-noc-kabaretowa-2020/wydarzenie/1295
——————————————————————————————
Polska Noc Kabaretowa 2020

Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek! Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

Szczegóły

Data:
29 listopada
Czas:
17:00 - 20:30
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://kabaretowebilety.pl/suwalki-polska-noc-kabaretowa-2020/wydarzenie/1295

Miejsce

Suwałki
Suwałki, 16-400 to 16-403 PL + Google Map

komentarzy 6

  1. Podajecie link, który jest nieaktywny? Nawet go skopiować nie można. hahaha
    Ale profesjonalizm.

    • Skopiować nie można, bo strona ma aktywne zabezpieczenie przed kopiowaniem treści, a link do wydarzenia na stronie organizatora jest podany poniżej, w szczegółach wydarzenia. I tego akurat nie trzeba kopiować, wystarczy kliknąć.

      Taki profesjonalizm… hejtować łatwo, jak się samemu nie ogarnia pewnych rzeczy. Przejmowałbym się raczej Twoją umiejętnością czytania ze zrozumieniem i wiedzy w temacie znajdowania informacji na stronach internetowych.

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.