Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Muzyki Filmowej na BIS / Suwałki

21/03/2020 @ 19:00 - 21:00

BILETY: 69 PLN, 99 PLN, 129 PLN, 159 PLN do nabycia na stronie WWW.ROYALCONCERT.PL

Koncert Muzyki Filmowej na BIS, największe hity i najlepsze wykonania utworów z trzech edycji koncertów muzyki filmowej. Teraz na jednym koncercie!

Fantastyczne głosy polskiej sceny muzycznej, m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Janusz Radek, Andrzej Piaseczny oraz Sławek Uniatowski z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej wprowadzą Państwa w niezwykły filmowy świat najbardziej znanych i lubianych muzycznych przebojów. Koncert pełen dobrej energii i prawdziwych wzruszeń przy dźwiękach z ukochanych filmów takich jak „Dirty Dancing”, „James Bond”, „Pretty Woman”, „Batman Forever”, „Król Lew”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Dawno temu w Ameryce”, „Gwiezdne Wojny” i wielu innych.

Całość poprowadzi polski teatrolog, krytyk filmowy i publicysta – Tomasz Raczek.

Informacje i zamówienia zbiorowe biletów tel. 730 377 300, e-mail bilety@royalconcert.pl

21.03.2020 r. | Suwałki | Arena

Szczegóły

Data:
21/03/2020
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
http://www.royalconcert.pl/

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, 16-400 PL
+ Google Map

Komentarze: 1

  1. ŁUKASZ JAKUBOWSKI Odpowiedz

    fajne brdzie wydarzenie można nanie przhodzic tak czyni pozdrawia was

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.