Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Suwałki Disco Festival

24/04/2020 @ 19:00 - 23:00

 

Zmiana terminu!

Wydarzenie odbędzie się 05 grudnia o godzinie 19:00.  Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. 

-Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rozkład sektorów pozostaje taki sam).Oficjalne punkty sprzedaży biletów na wydarzenie: biletyarena.pl i Biuro Reklam i Ogłoszeń Radia 5, ul. Zawadzkiego 2 lok. 1.2 w Suwałkach.

Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu 05.12.2020  prosimy o kontakt z punktem sprzedaży, w którym bilety zostały zakupione wyłącznie drogą e-mailową: biuro@biletyarena.pl.
Już 24 kwietnia 2020 r. w Suwałkach wielkie święto fanów muzyki Disco Polo. W hali widowiskowo- sportowej Suwałki Arena odbędzie się Suwałki Disco Festival. Na jednej scenie zagrają m.in. Akcent, Weekend, Piękni i Młodzi, Playboys. Sprzedaż biletów oraz więcej informacji już niebawem.

Zapowiedź wydarzenia

komentarze 3

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.