Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stacja Pogodne Suwałki oraz finał WOŚP

12/01/2020 @ 12:00 - 21:30

W niedzielę, 12 stycznia, już po raz 28 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulicach Suwałk będzie można spotkać kwestujących wolontariuszy z tradycyjnymi puszkami oraz ze zbliżeniowymi terminalami płatniczymi. W tym roku wydarzenie zostało połączone z kolejną edycją Stacji Pogodne Suwałki, która przyciąga tłumy suwalczan.

Na terenach rekreacyjnych nad zalewem Arkadia oraz w nowo wybudowanej hali Suwałki Arena przy ul. Zarzecze 26 na mieszkańców Suwałk oraz przebywających gości będzie czekać wiele sportowych oraz muzycznych atrakcji.

Szczegółowe informacje: ww.osir.suwalki.pl

Szczegóły

Data:
12/01/2020
Czas:
12:00 - 21:30
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/536990043561697

Miejsce

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
ul. Wojska Polskiego 2
Suwałki, 16-400 PL
+ Google Map

Komentarze: 1

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.