Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

XX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego

05/01/2020 @ 13:00 - 18:00

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, XX edycja Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach. Już po raz 20 spotkamy się w Suwałkach, aby pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Będzie to szczególna edycja turnieju. Pierwszy raz w historii turniej odbędzie się nie w grudniu, a 5 stycznia. Lekkiej zmianie ulegnie także sama formuła, a rozgrywki będą miały miejsce na nowo otwartej hali – Suwałki Arena.

Podczas tegorocznej edycji zagrają – GKS „Górnik” Łęczna – Ekstraliga Kobiet, REPREZENTACJA ARTYSTÓW POLSKICH, Drużyna Przyjaciół Turnieju oraz Reprezentacja Polski Mundial 2002.

Szczegóły

Data:
05/01/2020
Czas:
13:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2815736818459996

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, 16-400 PL
+ Google Map

komentarze 3

 1. ŁUKASZ JAKUBOWSKI Odpowiedz

  bardzo dobrze że tak turnie piłki nożne i mienia tomka godleskiego będzie na nowej hali suwałki arena
  po ile bilety nat turnie pozdrawia wszystkich

 2. Ludzie stali z dziećmi na chłodzie i nikogo nie wpuszczali. Po co w takim razie ten obiekt? Żenujące!

  • Nie chcę nikogo bronić, bo to nie leży w moim interesie i nie ja odpowiadam za takie “wybryki” (nie jestem w żaden sposób powiązany z OSiR Suwałki ani z organizatorami), ale domyślam się, że chodziło o bezpieczeństwo. Takie obiekty mają swoje ograniczenia w razie ewakuacji itp.

   Sam chciałem jechać tam wczoraj z rodziną…

Skomentuj

Suwałki Arena – imprezy, koncerty, wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz terminy wydarzeń, koncertów, imprez sportowych i innych. Możesz wygodnie przełączyć się między widokiem miesiąca, dnia lub listy. Informacje o poszczególnych wydarzeniach pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, np. od ich organizatorów i nie odpowiadamy za ewentualne błędy w ich treści.

Oświadczenie: Suwałki Arena – strona nieoficjalna nie jest w żaden sposób powiązana z organizatorami imprez ani z OSiR Suwałki. O szczegóły wydarzeń należy więc pytać u źródła. Kontaktu proszę szukać na stronach internetowych organizatorów lub w biurze OSiR Suwałki.