Czy wygracie, czy przegracie nasze serca zawsze macie!

Nasze motto mówi wyraźnie, że jesteśmy z drużyną na dobre i na złe, w większej czy mniejszej grupie od 2004 roku. Z naszą biało-niebieską armią jesteśmy nie tylko na Suwałki Arenie, ale również staramy się jeździć za nimi po całej Polsce.

Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki

2004 rok to rok powstania klubu ZKS ŚLEPSK Augustów. Od trzeciej ligii siatkarzom towarzyszyli kibice. I tak całe 15 lat, aż do momentu, kiedy to Ślepsk Malow Suwałki wstępuje do najwyższej ligi polskiej siatkówki.

18.04.2019 – dzień, w którym MKS Ślepsk Suwałki wywalczył awans do Plus Ligi. Od tego dnia stanęliśmy przed ważnym zadaniem, zbudować jeszcze większą siatkarską rodzinę, która aktywnie będzie dopingować swoją drużynę w Lidze Mistrzów Świata!!!

Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki

Dołącz do nas i zostań częścią tej niesamowitej grupy ludzi. Razem biało-niebieską falą zalejmy całą siatkarską Polskę!!!

Oto 5 powodów, dla których nie może Cię zabraknąć:

  1. wyjazdy na mecze biało-niebieskich,
  2. znakomita atmosfera,
  3. zniżki na zakup karnetów oraz gadżetów klubowych,
  4. spotkania integracyjne,
  5. stajesz się integralną częścią Klubu.

Gdzie możesz nas znaleźć?

Obecnie Klub Kibica liczy prawie 70 osób. Są to różni ludzie, w różnym przedziale wiekowym, ale łączy nas jedno – wiara w nasz klub, w naszą biało-niebieską drużynę. Tak jak Klub MKS Ślepsk Malow Suwałki, kierujemy się mottem, że #RazemMożemyWięcej!!! Jeśli chcesz tworzyć z nami siatkarską rodzinę, dołącz do nas. Kto wie, może czekamy właśnie na Ciebie!

Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki
Author

Suwałki Arena - strona nieoficjalna. Aktualności, informacje o wydarzeniach sportowych, koncertach, terminy, galerie zdjęć, filmy.

Komentarze: 1

  1. ŁUKASZ JAKUBOWSKI Odpowiedz

    JESTECIE BARDZO FAJNYM KIBICAMY MKS SLEPSK MALOW SUWAŁKI WRESZCIE MA EKSTRA HALE SUWAŁKI ARENA JAK DOWAS DOŁCZY DO KLUBU KIBICA POZDRAWIA WAS

Skomentuj