Końcówka roku 2019 obfitowała w liczne wydarzenia, które odbyły się na hali Suwałki Arena. Samo otwarcie hali zostało urozmaicone meczem MKS Ślepsk Malow Suwałki z drużyną Indykpol AZS Olsztyn. Ślepsk rozegrał w listopadzie i grudniu jeszcze kilka innych spotkań, na początku grudnia odbył się IX Mikołajkowy Turniej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego, a kilka dni później, podczas Christmas Time! Concert, na scenie wystąpiły gwiazdy: Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Halina Mlynkova i Kasia Cerekwicka.

Christmas Time! Concert Suwałki 2019

Suwałki – imprezy w roku 2020

Równie ciekawie zapowiada się rok 2020. Początek stycznia to mecz Ślepsk Malow Suwałki z GKS Katowice oraz XX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. Podczas tego jubileuszowego wydarzenia charytatywnego wystąpi CLEO, a gościem specjalnym będzie Kacper Blonsky. Zagrają poza tym: GKS Górnik Łęczna, Ekstraliga Kobiet, REPREZENTACJA ARTYSTÓW POLSKICH, Drużyna Przyjaciół Turnieju oraz Reprezentacja Polski Mundial 2002.

XX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego Suwałki 2020

28. Finał WOŚP Suwałki 2020

WOŚP Suwałki 2020

Kilka dni później, dokładnie 12-go stycznia, na hali Suwałki Arena odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (zagra m.in. NEF). To już 28 raz, kiedy zagra Orkiestra. Tym razem pieniądze będą zbierane na sprzęt niezbędny w dziecięcej medycynie zabiegowej, głównie w chirurgii ogólnej, kardiochirurgii i neurochirurgii.

Kabaret Neo-Nówka Suwałki 2020

Marzec rozpoczynamy z kabaretem Neo-Nówka i spektaklem “Żywot Mariana”, którego program wzbogacono autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną zespołu “Żarówki”.

Koncert Muzyki Filmowej Suwałki 2020

To nie jedyna impreza w tym miesiącu. Już 21-go marca będziemy mogli uczestniczyć w Koncercie Muzyki Filmowej na BIS. Z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej zagrają: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Janusz Radek, Andrzej Piaseczny oraz Sławek Uniatowski.

Planowane na rok 2020 są także: Polska Noc Kabaretowa 2020, Browar Północny Fight Night. O pozostałych wydarzeniach, koncertach, imprezach sportowe czy charytatywnych będziemy informowali na bieżąco w kalendarzu i na naszym Facebooku.

Napisz do nas!

Gdyby brakowało na stronie informacji o jakimś wydarzeniu organizowanym na hali Suwałki Arena, zapraszamy do kontaktu, dodamy je do kalendarza.

Author

Suwałki Arena - strona nieoficjalna. Aktualności, informacje o wydarzeniach sportowych, koncertach, terminy, galerie zdjęć, filmy.

Komentarze: 1

Skomentuj